Bëje ajrimin me alfabet, kur të vijë rradha e “K”, dil vet

Ka pasur një replikë sot midis Edi Ramës dhe këngëtarit Luiz Ejlli në komunikimet që kryeministri zhivllon me qytetarët nga faqja e tij facebook. Ja çfarë i thotë këngëtari:

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment