Bejko takon banorët e Cepos: Më 25 prill i kthejmë shqiptarëve shpresën se ky vend do të bëhet!

Kandidati i PD për Qarkun Gjirokastër z.Roland Bejko në një takim me banorët e njësisë admnistrative Cepo ka shpalosur planin e rimbëkëmbjes ekonomike që opozita ka hartuar . Ndërsa është shprehur besimplotë se Shqipëria do të bëhet, ashtu siç duhet të jetë një vend që synon Evropën , prandaj alternativa më e mirë që mund ta realizojë këtë është PD.

“Strukturat e PD në Cepo e kanë të qartë se rruga që të çon te objektivi i fitores më 25 prill kalon nga takimet derë më derë me qytetarët.

Fitoria e alternativës tonë me kryeministër Bashën më 25 Prill, do t’i hapë rrugë zhvillimit ekonomik të zonës dhe rritjes së mirëqënies së qytetarëve, do të ndalë eksodin masiv, dhe do të rikthejë shpresën se Shqipëria do të bëhet”- është shprehur Bejko.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment