‘Çmenden’ çmimet në Jug, shikoni faturat stratosferike për një hamburger

Sezoni turistik ka nisur, por duket që faturat nuk janë aq të lira sa mund t’i mendoni. Ish-kryeministri Berisha ka ndarë me ndjekësit një faturë, ku demonstrohet qartë sesi abuzohet me çmimet.
Në sezonin veror e jo vetëm, qytetarët publikojnë faturat marramendëse ku nuk e justifikojnë produktin dhe shërbimin. E njëjta gjë ka ndodhur edhe me një qytetar, i cili është zhgënjyer me çmimin për një hamburger.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment