Covid-19 i merr jetën mjekut të njohur Drini Dobi

Mjeku i njohur neurolog në qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, Drini Dobi ka humbur luftën me koronavirusin.
Ai ndërroi jetë mbrëmjen e sotme në një spital në
Itali ku ishte dërguar pak ditë më parë për mjekim të specializuar, pasi u infektua me Covid
Por pavarësisht përpjekjes së mjekëve në Shqipëri dhe Itali, doktori ka ndërruar jetë.

Redaksia e @jugunews.net i shpreh ngushëllime familjes dhe miqve.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment