Delvinë/Punonjësi i bashkisë humbet jetën sapo del nga zyra

Një punonjës bashkie ka humbur jetën pasditen e sotme në rrethana të paqarta.
Sopot Kamberi, me detyrë përgjegjës i gjendjes civile në Delvinë, humbi jetën sapo la zyrën e tij të punës.
Mësohet se Kamberi është ndjerë keq sapo ka dalë nga puna dhe është dërguar menjëherë në spital ku ka ndërruar jetë.
Dyshimet e para janë se 50 vjeçari ka pësuar atak kardiak.
Por fjala e fundit i mbetet espertizës mjeko-ligjore.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment