Denoncimi tek Berisha: Plasin vjedhjet ne Dhermi, pushuesit largohen te lemeritur

Denoncimi tek ish kryeministri Sali Berisha , pushuesit ne dhermi perballen me vjedhje te shumta.

Skandal ne Dhermi!
Pushuesit largohen te lemeritur nga banda e vjedhesve.
Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb
Doktor të përshëndes,
Mbrëmë në Dhërmi kanë ndodhur 6 vjedhje të rrezikshme 2 hotele dhe 4 vila nga një grup i strukturuar kriminal, i cili ka 10 ditë që po terrorizon pushuesit. Konsideroj të rrezikshme sepse hajdutët në rastet e mësipërme kanë marrë guximin duke hyrë nëpër dhomat e pushuesve vendas dhe të huaj gjatë natës kur ata flinin dhe kanë vjedhur sende me vlerë. Policia ka vetëm 1 inspektor krimesh dhe 1 ekspert kriminalist që mbulon zonën dhe nuk po ja dalin dot as të vijnë në vendet e ngjarjeve dhe marrin deklarimet e të dëmtuarve. Jemi të traumatizuar me gjithë fëmijë, pa asnjë lekë dhe jemi të detyruar të ndërpresim pushimet duke u kthyer në shtëpi. Turp për fytyrën e turizmit patriotik të Edvin Rama.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment