Digjet gjatë natës një automjet në Vlorë.

Digjet gjatë natës një automjet në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “10 Korriku” të këtij qyteti, ndërsa sipas informacioneve të policisë automjeti tip “Fiat” i cili është djegur pjesërisht është në pronësi të shtetases E.S, nga Vlora.

Sakaq grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Informacion- Më datë 11.03.2021, rreth orës 02:22, në lagjen “10 Korriku”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht mjeti tip “Fiat” në pronësi të shtetasit E. S., banuese në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment