Drejtonte mjetin i dehur, arrestohet 39-vjeçari në Gjirokastër

Specialistët e Trafikut Interurban dhe Urban arrestuan në flagrancë shtetasin E. H., 39 vjeç, banues në Gjirokastër, pasi në lagjen “18-Shtatori” u kap duke drejtuar automjetin tip “Alfa Romeo” në gjendje të dehur.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment