Dridhet toka ja sa ishte forca goditëse

Pak minuta më parë, në vendin tonë janë ndier lëkundje dhe dridhje të lehta tërmeti.
Epiqendra ishte në veri-lindje të Durrësit dhe pati një magnitudë 3.4 të shkallës Rihter dhe thellësi 8 kilometra, sipas faqes europiane për tërmetet EMSC.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment