E godet rrufeja, humb jetën një 37-vjeçar në Dropull

Një 37-vjeçar humbur jetën në Dropull pasi u godit nga rrufeja.Viktima, i identifikuar si Besmir Koko, ishte me bagëti kur u përfshi nga stuhia e keqe dhe shiu. Sipas informacioneve paraprake, viktima është me origjinë nga fshati Picar i Gjirokastrës

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment