Festat e fundvitit policia Gjirokastër blindon rrugët, paralajmëron gjoba

Shtimi i mundshëm i qarkullimit për festat e fundvitit do të rrit dhe kontrollet nga ana e policisë rrugore në Gjirokastër . Patrullat e policisë do të jenë prezente në akset kryesore duke monitoruar lëvizjet dhe për të gjobitur shkelësit .

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment