Fushata e PS , Çuçin e zë gjumi në mes të sheshit

Partia Socialiste ka nisur sot fushatën për zgjedhjet e 25 prillit. Ndryshe nga PD, PS ka vendosur që të mos marrë simpatizantë në sheshin Skëndërbej, por të bëjë propagandë sikur mbron shqiptarët, edhe pse në mbledhjet e partisë nuk ndodh aspak kështu. Në sheshin Skëndërbej janë rreshtuar të gjithë kandidatët për deputetë dhe e marrin mikrofonin me radhë për të folur. Mirëpo, një nga personat që i duket i mërzitshëm fjalimi është Bledi Çuçi. Teksa ministrja e Arsimit ishte duke folur, ai është parë duke mbyllur sytë dhe dremitur pak.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment