Fushata/ Çuçi shkel udhëzimin e KQZ, banerat zaptojnë çdo hapësirë në Qarkun e Gjirokastrës

Prej ditesh qyteti i Gjirokastres eshte mbushur me banera dhe postera te shumte te kandidatit te PS per deputet ne kete Qark Bledi Çuçi duke zaptuar çdo hapësirë të mundshme përfshirë këtu zyra , dyqane , lokale , pallatin e sporteve, rrugë, mure , autobuz e furgona madje edhe ne monumentet e kultures. E njejta pamje vihet re dhe ne Tepelene ku siç e shikoni dhe nga fotot kalaja e Tepelenes mban ” ne balle” figuren e Bledi Çuçit te gjitha keto ne shkelje te udhezimit te KQZ por pavaresisht kesaj rilindasit vazhdojne te bejne show te tille propagandistik .

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment