Gjendet i pajetë avokati në përroin e Dunavatit

Nje avokat 60 vjecar eshte gjendur i pajete ne nje prej hapesirave te padukshme ne perroin e lagjes Dunavat. Forcat e Policise se Gjirokastres, kane shkuar ne vendngjarje, pas sinjalizimit te banoreve per egzistencen e nje trupi drejt dekompozimit.

Menjehere trupi i te ndjerit qe quhet Bujar Idrizaj, eshte cuar per ne morgun e Spitalit Rajonal te Gjirokastres dhe nga vezhgimi siperfaqesor, u konstatua se vdekja e tij ka qene natyrale dhe nuk ka pasur faktore te jashtem qe t’ia kene shkaktuar humbjen e jetes. Mesohet se avokati 60 vjecar i martuar ne Gjirokaster, kishte disa kohe qe vuante nga skleroza.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment