Gjirokaster/ Automjeti i OSHEE bie ne lum , humbin jeten dy elektriciste

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesnatën e sotme në Gjirokastër. Një automjet i OSHEE është rrëzuar në lum, pranë fshatit Lazarat. Nga të dhënat e para dyshohet se brenda automjetit janë dy elektricistë. Forca të shumta policore, autoambulanca dhe shërbimi zjarrfikës kanë shkuar në vendngjarje.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment