Gjirokaster/ Besimtaret festojne sot Kurban Bajramin

Besimtaret myslimane festojne sot Kurban Bajramin. Falja e Namazit eshte bere heret ne mengjes ne pallatin e sportit te qytetit. Ku myftiu i Gjirokastres Avni Goma dhe besimtaret kane shprehur urimet e tyre per diten e shenuar.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment