Gjirokaster/ Humb jeten nje 65 vjecar

Një 65 vjeçar me inicialet F.K i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor është gjetur i pajetë në fshatin Asim Zenel.

Nga kqyrja paraprake e trupit nuk vërehen shenja dhune, gjithashtu dyshohet se ky shtetas ka konsumuar medikamente.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment