Gjirokaster/ I dehur ne timon perplas fordin arrestohet 38 vjecari


Specialistët e Trafikut Urban dhe Interurban arrestuan në flagrancë shtetasin E. K., 38 vjeç, banues në Gjirokastër. Shtetasi E. K., në lagjen “18-Shtatori”, duke drejtuar në gjendje të dehur mjetin tip “Benz”, ka goditur mjetin tip “Ford”, duke shkaktuar dëme materiale. Materialet i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër për veprime të mëtejshme.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment