Gjirokaster/ Policia mesyn ne zyren e PD per te fikur muziken pasi perball ishte mitingu i Rames

Nje incident ka ndodhur diten e sotme pak minuta para se te niste mitingu i PS dhe te mberrinte kryeministri Edi Rama ne stadiumin Subi Bakiri ne Gjirokaster . Ku ne zyren e PD ne qender te lagjes 18 shtatori policia ka shkuar per te fikur muziken , kolona zanore qe eshte perzgjedhur nga PD per te shoqeruar fushaten elektorale . “Po vjen mbreti qe te fikim muziken ?”-eshte kjo ajo cka degjohet ne videon e bere nga te pranishmit ne kete zyre tek sa polici ka treguar “postin” e vete duke fikur muziken dhe mepas eshte larguar per te pritur “shefin” e vete kryeministrin Edi Rama.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment