GODITI ME GRUSHTA DHE PRISHI QETËSINË PUBLIKE, ARRESTOHET NGA POLICIA E SARANDËS

Komisariati i Policisë Sarandë njofton se specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë për veprat penale “Plagosja e lehtë me dashje” dhe “Prishja e qetësisë publike” shtetasin S. M., 34 vjeç, banues në Sarandë.

Arrestimi i tij u krye pasi ka goditur me grushta dhe sende të forta shtetasin A. K., si dhe ka prishur qetësinë publike.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment