Hodhën tymuese në koncertin e Bregoviç, shoqërohen disa persona

Hidhet gaz lotsjellës në koncertin e Goran Bregoviç që po mbahet në Korçë.

Gazi është hedhur në një zonë ku ndodheshin spektatorët.

Pas incidentit, policia ka kryer kontroll të imtësishëm dhe ka shoqëruar disa persona.

Në koncert, është hedhur tymuese dy herë. Edhe pjesëmarrja e qytetarëve ka qenë tmerrësisht e ulët.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment