I dehur ben aksident, arrestohet kengetari i njohur Aleksander Gjoka

Është arrestuar sërish këngëtari i njohur, Aleksandër Gjoka.

Mësohet se këngëtari është përfshirë në një aksident në zonë e Farkës, pasi rezultoi se drejonte mjetin në gjendje të dehur.

Aktualisht, Gjoka po merr ndihmë mjekësore dhe ruhet me punonjës policie te dera e spitalit. Kjo nuk është ehra e parë që Gjoka bie në prangat e policisë. Edhe më herët, artisti është proceduar nga policia pasi ka drejtuar mjetin e tij në gjendje të dehur.  

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment