I jepte pa patentë motorit dhe godet një makinë, arrestohet i riu në Libohovë

Nje i ri eshte arrestuar ne Libohove pasi drejtonte nje motor pa patente, si dhe ka perplasur nje makine.

Njoftimi i policise

Shërbimet e Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë shtetasin E. B., 23 vjeç, banues në Libohovë, pasi në vendin e quajtur “Qëndër” në Libohovë, duke drejtuar një motomjet pa targa dhe i papajisur me leje drejtimi, ka goditur dhe dëmtuar një automjet.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment