Ishte shtruar në Tiranë, gazetarja ndërron jetë nga Covid

Ka ndërruar jetë ditën e sotme nga Covid, gazetarja Zenepe Luka.

Ajo ishte e shtruar prej disa ditësh në një nga spitalet COVID në Tiranë.

Disa muaj më parë bashkëshorti i saj kishte arritur që të mposhte sëmundjen.  

Miqtë dhe të afërmit i kanë shprehur ngushëllimet familjes që gazetares.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment