Dha shfaqje edhe në Gjirokastër/ Justina Aliaj me COVID-19, në gjendje të rëndë në spitalin Infektiv

Justina Aliaj me COVID-19, në gjendje të rëndë në spitalin Infektiv. Mësohet se artistja e njohur ka probleme me shëndetin për shkak të Covid 19. Artistja pak kohë mëparë mbajti një tur në disa qytete të Shqipërisë përfshirë edhe Gjirokastrën duke vënë në skenë premierën poetike “Etër dhe bij”.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment