Kapet cifti ne Kakavije, tentuan trafikim armesh

Nje cift bashkeshortesh nga Fieri te dy te moshes 45 vjec me iniciale I. S dhe L. S jane kapur nga forcat e Policise Kufitare te Kakavijes, ne tentative per te kaluar ne Greqi nje arme zjarri tip pistolete. Ata udhetonin me nje automjet tip Mercedes Benz, nderkohe qe pistoleten e kishin fshehur ne bagazhin e makines te futur ne nje prej cantave. Kjo eshte e katerta goditje brenda nje jave, qe po ndermarrin forcat e Policise Kufitare te Kakavijes. Ngjarja ka ndodhur para pak minutave.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment