Kapet kanabis në një fshat të Memaliaj

Në fshatin Maricaj të Bashkisë Memaliaj eshte zbuluar një parcelë me 277 rrënjë kanabis. Droga ishte mbjellë në një zonë të pyllëzuar, për të mos rënë në sy. Policia e ka asgjësuar në vend me anë të djegies, ndërsa po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment