Luftëtari ra nga kategoria por jo futbollistët e tij

Lufëtari ka dalë tashmë nga kategoria superiore, dhe sezonin e ardhshëm do të luajë në të parën. Por në radhët e saj, skuadra gjirokastrite ka patur lojtarë të rinj të cilët duket se kanë tërhequr vëmendje nga FSHF, e cila ka thirrur 4 prej tyre në zborin 3-ditor që do të zhvillojë kombëtarja A në 6,7,8 korrik.

Megjithë situatën e vështirë ku ndodhet, Luftëtari e vlerëson kundërshtarin, Vllazninë, skuadër me të cilën do të përballet në fundjavë.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment