Mbyllen perkohesisht dy qendra shendetesore ne Libohove

Dy qendra shëndetësore në Libohovë janë mbyllur përkohësisht.

Inspektorati Shëndetësor Shtetëror Gjirokastër ka mbyllur përkohësisht dy qendra shëndetësore në Bashkinë e Libohovës, pasi 4 infermiere dhe një recepsioniste kanë rezultuar të prekur me koronavirus.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment