Me EMRA e FOTO/ Freshistët dhe zyrtarët e qeverisë përballë Ramës

Me dëshpërim kërkon shpëtim, por as studio e Dudushit nuk ja jep dot. Në farsën që Top Channel e quajti dialog të studentëve fallco me kryeministrin kaluan gjysëm ore “dialog” me studentët dhe mezi e mori fjalen 2 minuta një “protestues” i vetëm dhe monologun prap e mbajti i përhershmi Rama. Siç duket edhe nga skenografia emisioni nuk i zhgenjeu pritshmerite.

Por edhe sot, rrjeti ja ka dekonspiruar Ramës studentët e vendosur përballë.

Njëri prej tyre është punonjës, zyrtar në Ministrinë e Infrastrukturës.

Studentja tjetër, po ashtu është zyrtare e qeverisë, anëtare e FRESSH, siç edhe mund ti shikoni në fotot më poshtë

ImageImage

ImageImageImageImage

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment