Mer flake makina ne garazhin e nje pallati ne Fier

Merr flake nje makine ne nje garazh pallati ne lagjen 1 maji ne qytetin e fierit. Dy automjete zjarrfikese dhe policia ne vendin e ngjarjes. Pallati eshte i banuar dhe makina vazhdon te digjet. Ende nuk dihen motivet e flakeve e nese zjarri ka qene aksidental apo jo. I gjithe parkimi eshte perfshire nga tymi ndersa zjarrfikesit vijojne operacionin per shuarjen e flakeve.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment