Ngjarja që tronditi Sarandën/ 72 vjeçari tregon “lidhjen” me 17 vjeçaren: Donte vetë!

72 vjeçari i arrestuar B.T i arrestuar mbrëmjen e djeshme, e ka pranuar marëdhënien seksuale me 17-vjeçaren para uniformave blu por ka thënë se marrëdhënia seksuale ka qenë me dëshirë dhe se e mitura e ka provokuar.

Ndërsa bazuar në dëshminë e të miturës para policisë abuzimi dyshohet të ketë nisur 3- 4 vite më pare kur ajo ishte 13 vjeç. E mitura ka treguar se bashkë me familjen ka jetuar për disa vite në shtëpinë e 72 vjeçarit me qira derisa ndërtuan shtëpine e tyre po në të njëjtën lagje. Kjo bëri që familja e saj të kishte marrëdhënie të mira me 72 vjeçarin. Duke qenë se ai jetonte vetëm sepse ishte i ve prej vitesh dhe fëmijët i kishte në emigracion familja e çonte 17 vjeçaren që të shkonte në shtëpinë e B. T ‘i gatuante dhe t’i pastronte herë pas here. 17 vjeçarja ka nisur një histori dashurie me një moshatar të saj të cilit ia tregoi historinë e saj dhe djali e bindi që ta denonconte në polici ngjarjen.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment