Nuk i binden policisë, ndëshkohen shoferët në Sarandë

Në vijim të masave mbrojtëse ndaj përhapjes së koronavirusit në Sarandë vetëm në 24 orët e fundit janë hequr 10 patenta.
Policia Rrugore Sarande në zbatim te Aktit Normativ të Qeverisë bëjnë me dije se janë bllokuar 10 automjete dhe ka pezulluar 10 leje drejtimi.
Ndër të tjera uniformat blu bëjnë me dije se ndërshkimi ka ardh si pasojë e shkeljes së rregullave nga shoferët të cilët kanë shkelë urdhrat e marra nga qeveria.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment