Polici nga Përmeti del me Covid-19, në alarm e gjithë Drejtoria e Policisë

Një punonjës policie mësohet se ka dalë pozitiv me Covid-19 duke vënë në alarm të gjithë Drejtorinë e Policisë. Rasti me Covid-19 është zbuluar në Drejtorinë e Policisë Elbasan.
Efektivi i policisë është punonjës i sallës operative. Ai është rreth 40 vjeç dhe me origjinë nga Përmeti.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment