Policia zbardh vrasjen e 51 vjeçarit në Himarë, arrestohet autori

Policia në kohë rekord kap gjatë ndjekjes autorin e dyshuar të vrasjes së 51 vjeçarit N.G.
Si rezultat i reagimit në kohë dhe ndjekjes së pandërprerë të autorit, u bë e mundur që në vendin e quajtur “Livadhet”, të kapej dhe prangosej autori i dyshuar i vrasjes, shtetasi Kliti Leka , 53 vjeç, banues në Tiranë
Policia ka sekuestruar armën e dyshuar të krimit, armë zjarri kallashnikov dhe automjetin me të cilin u largua autori.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment