Procedohen penalisht dy te rinj per kalim te paligjshem te kufirit

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme kanë proceduar penalisht dy qytetarë për kalim të paligjshëm të kufirit. Penalisht u proceduan A.B.,22 vjeç, banues Elbasan, dhe B.I.,29 vjeç, banues në Peshkopi, pasi janë kthyer deportiv nga Italia dhe Greqi.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment