Rama shpall fitoren , harron Covidin dhe provokon me ftesen ndaj patronazhisteve ne festen e madhe

Edi Rama ka njoftuar se do të bëjë festën e fitores sot në orën 18.00, në sheshin “Skënderbej”. Edhe pse numërimi nuk ka përfunduar.

Në qarqet e tjera po numërohen kutitë e fundit, ndërsa në Tiranë, Durrës dhe Korçë procesi vijon ende.

Rama ka provokuar duke ftuar patronazhistët, koordinatorët, drejtuesit politik, deputetët dhe kë ka dëshirë t’i bashkohet festës së PS-së ose “përqafimit të fitores”.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment