Rezultatet/ PD e para në Lazarat

Vazhdon procesi i numërimit të votave në bashkinë Gjirokastër . Ku sapo ka përfunduar numërimi total i votave të fshatit Lazarat. Ku Partia Demokratike ka marrë 1599 vota, PS 94 dhe LSI 117 vota.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment