Rikthehen aksionet në Lazarat

Policia e Shtetit i është rikthyer operacioneve në Lazarat këtë mëngjes.
Kontrollet janë bërë për armë e municione.
Nga të dhënat e para mësohet se janë gjetur 4 armë zjarri në banesën e shtetasit A.A një granatë dhe mijëra fishekë.
Po ashtu, janë zbuluar tre kallashnikovë model 56 dhe një pushkë.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment