Rikthehet Hazbiu me “përroin” e vet të mendimeve

Rikthehet kandidati i famshëm i Këlcyrës, Hazbi Kasaj. Me një platformë të padëgjuar ai kalon në skaner të gjitha problemet në çiftet dhe familjet shqiptare

Hazbi Kasaj, kandidati i famshëm për Bashkinë e Këlcyrës, i njohur për mallkimin përpara zgjedhjeve: “E zëntë kanceri në grykë atë që nuk më voton”, do të kandidojë përsëri.

Në platformën e tij, është lejimi i shtëpive publike.

E mbështet Edi Ramën, sidomos për lejimin e hashashit në 2016.

Për më shumë detaje ndiqni videon

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment