Sarande, zbulohen 50 kubike me cannabis sativa

Sarande, zbulohen 50 kubike me cannabis sativa. Droga u zbulua ne afersi te grykderdhjes se Butrintit.
Bimet narkotike u zbuluan ne nje terren me kallamishte, ku ishte ngritur nje kasolle dhe kishte goma automjetesh te sistemuara per kultivim.

Ne pranga e policise kane rene 2 te rinj 21 dhe 26-vjec, te dy nga Tirana.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment