Serish kapet kokaine ne banane

Rreth 300 kg kokainë janë sekuestruar brenda një kompanie që merrej me transportin e bananeve në zonën e Vaqarrit. Në pranga kanë rëndë dy persona. Ndër të tjera thuhet se droga është futur përmes portit të Durrësit dhe se është mbajtur nën monitorim nga autoritete.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment