Shkaktoi aksidentin me 5 viktima ne Muzine, burg pa afat per 22 vjecaren

Burg pa afat eshte masa e arrestit e cila i eshte komunikuar 22 vjecares Rexhina Celhaga e cila shkaktoi aksidentin me 5 viktima te enjten e kaluar ne aksin rrugor Gjirokaster-Sarande ne vendin e quajtur Qafe Muzine si dhe mbeten 4 te plagosur perfshire ketu dhe vete Celhagen, e cila ishte duke drejtuar mjetin tip Land Rover ne momentin e perplasjes fatale me furgonin e linjes Tirane-Sarande. Celhaga eshte transportuar ne ambjentet e institucionit te ekzekutimit te vendimeve penale ne Tirane prane burgut te grave .

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment