TEATRIN nuk e dëmtoi dot TERMETI dhe jo më t’a dëmtoje Rama

Ne nje postim ne rrjetin social te fb-se deputeti i Gjirokastres Tritan Shehu eshte shprehur me ironi pas termetit qe ”shkundi” Tiranen. Nder te tjera ai shkruan:                                                                                                                                                                 Me thone qe jane demtuar muret e disa ambjenteve ne zyrat e Kuvendit nga termeti.
Ndersa godina e Teatrit asgje, krejt OK.
Edhe pastaj dalin disa “specialiste” e deklarojne se mezi po qendron ne kembe!!!
Kur as ky termet nuk e demtoi dot, Rama jo dhe jo!!!

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment