Tenton të korruptojë policin, vihet në pranga

Policia Rrugore ka vënë në pranga një person pasi ka tentuar t’i japë policit ryfshfet për të shmangur shkeljen që ka kryer në aksin rrugor Tepelenë-Levan. Marsel Demo 28 vjeç banor i Beratit, po udhëtonte me shpejtësi tej normave të lejuara në këtë aks rrugor. Ai është ndalur nga policia dhe i ka ofruar 1000 lekë efektivit, po ky i fundit e ka vënë në pranga 28-vjeçarin. Materialet do i kalojnë Prokurorisë së Fierit për veprën penale të korrupsionit aktiv të personave që ushtrojnë funksione publike.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment