Tepelenë/ 70 vjecari bie nga Ura humbet jetën

Rreth orës 09:15, në hyrje të fshatit Nivicë, Tepelenë, është rrëzuar nga “Ura e Madhe” shtetasi A. B., rreth 70 vjeç, banues në fshatin Vasjar, Memaliaj (dyshohet të jetë rrëzuar aksidentalisht).

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Tepelenë dhe shërbimet zjarrfikëse kanë shkuar në vendngjarje së bashku me grupin e forcave Renea duke bërë të mundur nxjerrjen e shtetasit A. B., pasi terreni ishte shumë i vështirë.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment