Tepelenë/Aksidentohet furgoni me të burgosurit nga Tirana

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Tepelenë-Mallakastër në afërsi të fshatit Qesarat. Furgoni i Drejtorisë së Burgjeve në Tiranë është përplasur me një tjetër automjet.Brenda në furgon ishin tre të burgosur dhe policët shoqërues.Nga përplasja është lënduar një polic , i cili ka pësuar dëmtime të lehta ndërsa është shoqëruar në spitalin e Gjirokastrës për kontroll më të imtësishëm .Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment