Tepelene/ Banoret perplasen per rrugen me Auron Tare

Banoret e Bences ne Tepelene jane perplasur fizikisht me perfaqesuesit e firmes qe po nderton rrugen qe lidh kete zone me Kurveleshin. I pranishem ka qene dhe Auron Tare . Konflikti ka nisur pasi banoret akuzojne firmen se po mer inerte nga lugina po demton mjedisin. Ne kete menyre degjesa publike eshte kthyer ne perplasje mes paleve.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment