Tepelene/ I dehur ne timon del nga rruga , arrestohet 39 vjecari

Dvp Gjirokastër.

Specialitët e Trafikut Interurban dhe Urban arrestuan në flagrancë shtetasin A. K., 39 vjeç, banues Tepelenë, pasi në hyrje të qytetit të Tepelenës, duke drejtuar në gjendje të dehur automjetin tip “Benz”, ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën anësore të saj.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment