Vetvrasja e radhës, vetvaret nje person në Sarandë

Një ngjarjë e rëndë është shënuar orët e fundit në Sarandë.
Një person është vetëvarur mëngjesin e sotëm në lagjen nr. 4 në Sarandë.
Ende nuk ka informacion se kush është personi dhe shkakun pse ka ndodhur ngjarja. Zjarrfiksja, policia dhe ambulanca janë në vendngjarje.

SHPËRNDAJE

Shkruaj nje koment